...לקוחות ממליצים

גלית הובר - מודיעין

נועה אהובה ויקרה, מגשימת חלומות אמיתית בזכותך אזרתי אומץ להגשים את החלום ולעשות בחירות שלפעמים גרמו לאנשים להרים גבה.

יצא מושלם... את נפלאה.

תודה לך על המסע המשותף, על השותפות, על עבודת הצוות ועל החיבור המיוחד בנינו, על ההקשבה והסבלנות אין קץ שלך וגם על החברות שנרקמה תוך כדי. אוהבת אותך מאוד ומודה כל יום על הבחירה לעבוד איתך.

NoaBM-3.4.19-152new copy.jpg

משפחת ברקת - ת"א

חיפשנו דירה לקנייה בתל אביב.

הזמנו אותך להתלוות אלינו לדירה שכבר ראינו והתלבטנו לגביה. עזרת לנו לראות איך נוכל להפוך את הדירה לדירה שתתאים בדיוק לצרכים שלנו. אחרי הפגישה החלטנו לקנות את הדירה.

ליוות אותנו לאורך כל השיפוץ. הבטחת וקיימת - לכל דבר בבית יש מקום. הבית מנוצל בצורה מקסימלית והעיצוב מהמם.

תודה על הכל.

IMG_4472 - עותק.jpg

משפחת פינקל - שילת

פנינו אליך מאחר והיינו צריכים עזרה והכוונה עיצובית. היתה בנינו כימיה טובה והרגשה שיהיה נעים לעבוד יחד. בלי לחץ ובאווירה נעימה הנותנת מקום לרצונות שלנו - וכך היה. אנחנו אוהבים מאוד את התוצאה. לאורך כל הדרך נשמרה בנינו אווירה טובה ונעימה. גם שעלו מחלוקות ו/או אי הסכמות, את זרמת בנועם ותמיד שמרת על עניניות והרגשה טובה שבסופו של דבר גרמה לנו להיפתח לרעיונות שלך בגישה חיובית. ענית על כל הציפיות -תודה רבה.

20200225_103623.jpg

משפחת בראל - מודיעין

איך מתארים חוויה אנטנסיבית, משוגעת, יצירתית, מעניינת, משמחת,מאתגרת מכל בחינה אפשרית? קשה.. אז אגיד אחת אהבה - יש לך תשוקה ואהבה למקצוע הזה ויותר מזה אהבה וסבלנות לבני אדם.

בנית לי תכנית, עמדת מצדדי, שמרת, כיוונת, אך לעולם לא מעלי, כדי שאוכל לעוף. אני באמת מאמינה שמעצב טוב הוא דמוקרט. מרגיש את היעד ולא מפסיק להתייעץ עליו. אני רוצה לומר לך תודה מהלב. בשמנו ובשמם של כל אלה שעוד יכנסו לבית החד פעמי הזה.

NoaBM-7.11.19-74new.jpg

רמה לוי - ירושלים

רוצה להודות לך מעומק ליבי על עיצוב בית חם לי ולילדי. בחרתי לשפץ את בית הורי ז"ל. את הנחית אותי במקצועיות ולא פחות חשוב באנושיות. הכנת לי תכנית עבודה לשיפוץ בהתאם לתקציב המוגבל שהיה לי במקצועיות, הרבה סבלנות ונועם. התעקשת על כל הדברים המהותיים מהם חששתי, מתוך מטרה למנוע ממני הוצאות גבוהות, השתכנעתי ומזל שכך. שמרת על אופי הבית וביחד עם זאת עשית בו שינוי שהפך את הבית עבורי לנוח ונעים. בכל יום כאשר אני נכנסת אליו אני אוהבת אותו יותר! תודה רבה.

אמבטיה רמה.jpg

יטבת יעקובסון - לפיד

רציתי להודות לך על ליווי מקצועי ונעים, שיפצתי בית בתקציב מוגבל ועם כל המגבלות שהיו לנו הצלחת ליצור בית שהתאים במדויק לצרכים ולרצונות שלנו.

בית יפה, נעים, פרקטי ונוח וכל זה בנועם והרבה אנושיות.

נכנסת לראש וקלעת בול.

היה תענוג - תודה רבה.

IMG_9957 (2).jpg